Obszar działań

Blicza

Sprzedaż kostki brukowej dla klientów z Bliczy

W naszym asortymencie posiadamy wspaniałych producentów kostki brukowej, jest to Forbet, Bruk-Bet oraz Polbruk. Kostka Forbet występuje w kilku modelach: Zeno, Lineage, Via Linea oraz Gigante, które idealnie nadają się do wykonania np. podjazdów czy tarasów. Visio oraz Symfonia to warianty kostki Bruk-Bet. Visio to opcja klasyczna i prosta, natomiast Symfonia nadaje się do nieco innych kompozycji, np. romańskich. Nasza oferta kostek Bruk-Bet oraz innych jest kierowana do mieszkańców Bliczy.

Jakościowe ogrodzenia panelowe – Blicza

W naszej ofercie posiadamy pustaki przeznaczone do tworzenia ogrodzeń modułowych (np. firmy Styrobud), które można uzupełnić o wybrane panele ogrodzeniowe. Powstałe z wykorzystaniem systemu ogrodzeniowego z naszej oferty ogrodzenia panelowe cechuje niepowtarzalny design, który prezentuje nam marka Wiśniowski. Ogrodzenia proponowane przez Tytan-Bruk to gwarant wieloletniej wytrzymałości. Zainteresowanych mieszkańców Bliczy zapraszamy do kontaktu.

ogrodzenia tytan bruk

Płyty tarasowe od topowych sprzedawców – Blicza

Oferujemy również płyty tarasowe od znanych i cenionych na rynku producentów, którymi są Bruk-Bet oraz Forbet. W asortymencie posiadamy różne modele płyt, każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie. Oczywiście są one dostępne w kilku wariantach kolorystycznych, aby z łatwością dobrać te właściwe do otoczenia domu i stylu, w jakim jest wykonany. Zachęcamy do kontaktu zainteresowane osoby mieszkające w Bliczy.